Zapraszamy na kolejną edycję Szkolenia I Stopnia – Wprowadzenie do teorii i praktyki psychologii analitycznej

sie 4th, 2016 | By | Category: Najnowsze artykuły

Rozpoczęliśmy rekrutację na kolejną, czwartą już edycję unikalnego szkolenia, pozwalającego uczestnikom, w bezpiecznych i przyjaznych warunkach zamkniętej grupy, zapoznać się z teoretycznymi i klinicznymi aspektami psychologii analitycznej.

W ocenie uczestników poprzednich edycji szkolenia I stopnia ważnymi jego aspektami, które korzystnie wpłynęły na jakość ich doświadczenia, były między innymi:

  • Integracja grupy, możliwość otwartej dyskusji i dzielenia się doświadczeniami
  • Dbanie przez prowadzących o dobrą i twórczą atmosferę seminariów
  • Odnoszenie teorii do pracy psychoterapeutycznej z pacjentami
  • Spójny i uporządkowany przekaz informacji, dążenie nie tylko do rozumienia, ale także przeżycia, doświadczenia warsztatowego poszczególnych aspektów teorii

Powoływanie do życia kolejnych edycji szkolenia I stopnia jest jedną z najważniejszych aktywności naszego Towarzystwa. Wynika to z faktu, że jego rozpoczęcie przez osobę zainteresowaną psychologią analityczną, stanowi aktualnie niemal jedyną drogę dołączenia w przyszłości do grona członków PTPJ.

W obrębie grupy szkoleniowej daje się poczuć, jak wielką rolę w poznawaniu meandrów psychoanalizy ogrywa kontakt z osobami o podobnych zainteresowaniach i sposobie myślenia, otwartych przy tym na różnorodność.

Mając przekonanie, że kolejna edycja szkolenia I stopnia w psychologii analitycznej przyniesie jej uczestnikom podobne korzyści, zachęcam osoby zainteresowane psychologią głębi do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na jego temat. Zgłoszenia można przesyłać do 30 października 2016 r (druga tura naboru).

dr n. med. Łukasz Müldner-Nieckowski
Prezes PTPJ

Informacje o Szkoleniu I Stopnia 2017-2019

Tags: , , , , , ,

Comments are closed.